Kontakta oss på Get2gether

Om du vill veta mer eller har några funderingar, tveka inte att höra av dig. Vi är alltid öppna till nya partnerskap och samarbeten. Du kan även kontakta oss genom kontaktformuläret som du hittar längre ner på sidan.

Via epost:

Email: get2gether.nu@gmail.com

Kontaktuppgifter till ansvariga

Henrik Pontén

Ordförande
(Ledning och Utveckling)
070-592 99 22
henrik@get2gether.nu

Malin Bakken

Vise Ordförande
(Ledning och Utveckling)
070-898 81 54
malin@get2gether.nu

Ronnie Ericsson

Ord Ledamot
(Företags Sponsring)
070-846 45 32
ronnie@get2gether.nu

Anders Olin

Sekreterare
070-678 92 00
anders@get2gether.nu

Lotta Westring

Ekonomi
070-492 28 78
lotta@get2gether.nu

Martina Fransén

Stödmedlemmar
070-304 35 38
martina@get2gether.nu

Birgitta Viklund

Faddrar
070-237 54 64
birgitta@get2gether.nu

Presskontakt

Henrik Pontén 070-5929922
Malin Bakken 070-898 81 54

Ladda ner logga för tryck -->
Klicka här
Ladda ner bilder för tryck
--> Klicka här

Kontaktformulär

Följ oss på våra sociala medier

Instagram
Facebook