Vi lanserar Get2Gethers webshop!

Från och med idag kan du köpa profilkläder via vår egen nya webbutik. Vi är så glada att detta äntligen blev möjligt och givetvis hoppas att det blir till glädje för alla våra medlemmar och aktiva. Webbutiken hittar ni under fliken "SHOP" här…

Vi lanserar Get2Gethers webshop!

Från och med idag kan du köpa profilkläder via vår egen nya webbutik. Vi är så glada att detta äntligen blev möjligt och givetvis hoppas att det blir till glädje för alla våra medlemmar och aktiva. Webbutiken hittar ni under fliken "SHOP" här intill.

Detta firar vi lite extra just denna lördag då det är Öppen Hage mellan 12-14.30. Kom gärna förbi med familj och vänner. Vi bjuder på fika och berättar om året som varit. 

Du vet väl att du som ny medlem kan utnyttja erbjudandet att betala in årsavgiften för 2022 redan nu och få tillgång till hagen redan från november och hela nästa år. Välkommen att höra av dig eller få medlemsintroduktion redan imorgon lördag 20 november när vi ses i hagen.

Välkomna!

G2G